Çarşamba, Ağustos 21, 2013

Kalayna Price - Mezar Cadısı (Üşengeç Yorumcu 4)
Orjinal Adı: Grave Witch
Seri Bilgisi: Alex Craft #1
GoodReads Puanı: 4.00
Türkçe Yayın: Nemesis Kitap
Sayfa Sayısı: 315
Çevirmen: Ezgi Ünçe
Yorum:

Farkettiniz mi Üşengeç ablam sürekli Nemesis yorumu yapıyor :( Hayır kız haftada 10 kitap okuyor rahat gidip gidip aynı yayınevi. Nemesis'i sevmediğimden değil, sadece menümü kısıtlıyor ondan taktım (: Biraz daha sıkıştırsam iyi olacak :DDeğerlendirmeye gelirsek:

2 -  Sıkıldım ama bitti...


* * *

Ölülerin konuşamayacağını düşünüyorsan, Alex Craftla henüz tanışmadın demektir.
Alex Craft ailesi tarafından reddedilmiş bir mezar cadısı. Para kazanmak için en önemli özelliğini kullanıyor: ölüleri konuşturuyor.

Cinayete kurban giden birini konuşturması ve ona katilinin kim olduğunu sorması için polis tarafından işe alındığında ise olaylar karışıyor. Onunla birlikte çalışmaya başlayan dedektif Falin Andrews sürekli peşinde. Üstelik şüphe uyandıracak kadar gizemli birisi. Ruh toplayıcı göreviyle insanların en çok korktuğu şey olan Ölüm ise Alexin yanında. Dost gibi görünüyor. En azından şimdilik.

Bir ritüeli gerçekleştirircesine benzer şekilde işlenen cinayetlerin kurbanları ise Alexe katilin ismini fısıldamak üzere...

4 yorum:

 1. Hadi be bu da mı değil :D Bu kitabı almayı düşünüyordum ben ya.Yine kötü tırt çıktı bir kitap bugün ulusal tırt günü pınaaar :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Vallaha ablam beğenmedi ama belki sen beğenirsin :D Gerçi seçeneğin zaten çoktu senin :D

   Sil
 2. selamm sevgili kitap kurdu kitap yorumlarını sık sık takip edeceğimm :))
  sevgiler

  YanıtlaSil

Yorum bıraktığınız için teşekkürler. En kısa sürede döneceğim (: