Salı, Nisan 09, 2013

Jamie McGuire - Tatlı Bela (Tanıtım)Beautiful #1Yabancı Yayınlarından çıkması merakla beklenen "Tatlı Bela" geçtiğimiz günlerde raflardaki yerini aldı. 

Beautiful Serisinin 1. kitabı olan "Tatlı Bela" okuyucuların sevdiği iyi kız kötü çocuk konusunu işliyor. Goodreads'ta 4.25 oy alan kitap okuyuculardan çok iyi yorumlar almış. 

Tanıtımlarını gördüğümden beri okumak için sabırsızlandığım kitaba tabi ki bir kaç gün içinde başlayacağım. Hatta bununla ilgili küçük bir sürprizim bile olabilir (:


Tatlı Bela'dan Küçücük Bir Alıntı...
  "Başımı eğip tabağıma bakarak karamel rengi saçlarımın aramızda bir perde oluşturmasını sağladım. Bu kadar yakınıma geldiğinde bende uyandırdığı duygular hoşuma gitmiyordu. Eastern’daki yüzlerce başka kız gibi onun yakınlarındayken yüzümün kızarmasını istemiyordum. Onun beni bu şekilde etkilemesini hiç mi hiç istemiyordum."
Ve tabi ki yayınevinin bizi şaşırtmayarak kitaba özel hazırlattığı harikulade ayraçlar. 
Kitabı temin edebileceğiniz bazı adresler;Konusu:


Aşıksan başın belada!

Abby Abernathy karanlık geçmişiyle arasına mesafe koymuş olan, alkol kullanmayan, küfür bile etmeyen kendi halinde bir kız, fakat hayatını dövüşerek kazanan ve vücudu dövmelerle kaplı yakışıklı Travis Maddox onun hayatını değiştireceğe benziyor. 
İyi kız ve kötü çocuk... Bu birliktelik bir aşkın mı habercisi yoksa bir felaketin mi?

Tatlı Bela sadece bir "bestseller" değil, uluslararası bir fenomen. Yayımlandığı günden beri tüm dünyada büyük yankı uyandıran bu kitabı okumayan kalmayacak.Küçük bir not:

Serinin ikinci kitabı "Walking Disaster" Nisan ayında raflardaki yerini aldı. 

Yapılan yorumlara bakılırsa bu seri kendine bağımlı edecek (:Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum bıraktığınız için teşekkürler. En kısa sürede döneceğim (: