Cuma, Temmuz 05, 2013

Sürpriz Çekiliş KazananıÖhöm öhöm kazananı açıklamadan kısa bir şeyler söylemek istiyorum. Çekiliş tarihini unuttuğum için 1 gün aksamalı açıklamak zorunda kaldım. Kontrolleri de yapınca biraz uzadı.
Katılan arkadaşlar lütfen, lütfen kuralları iyi okuyun. 5 bloga üyelik ve duyuru istemiştim. Duyurularda nispeten sorun yoktu ama takipte bir kaç kişinin sorunu vardı. Ya isimlerinizi yanlış yazdınız ya da anonim izliyorsunuz farkında değilsiniz. Bundan sonra çekilişleri böyle yapmayı planladığım için lütfen sonrakilerde buna dikkat edin. 
Daha fazla uzatmadan kazananı açıklayayım. Bu sefer ki tarzım küçük kartonlara katılımcı isimlerini yazmak oldu. Çekilişi yine annem yaptı. Yedekte seçtik ama kendini yedekte görenlerin morali bozulmasın diye onu yazmayacağım. Biliyorum, çünkü benim de başıma gelmişti. 


Veeeeeeeeee işte kazanan


"Nuray Durmuş"PostuKazananı tebrik ederim. Adres bilgilerinizi 24 saat içinde göndermeniz gerekmekte. Aksi takdirde şans yedeğe geçer.
Kaybettim diye üzülmeyin. Kardeş blogum Dracula's House'da çok güzel bir çekiliş var. 

Ve Kitapların Penceresinden sayfamızda 20.00'da süper bir yarışma başlayacak. Herkesi bekleriz...


Sonraki çekilişte görüşene kadar kendinize iyi bakın, bol kitaplı günler (:
2 yorum:

  1. Ayyyy inanmıyorum çok mutlu oldum.Teşekkürler :)

    YanıtlaSil
  2. Tekrar tebrikler (: Şimdi mesaj atacağım oraya adresinizi iletirsiniz. Direkt siteden göndereceğim, o yüzden gün bitmeden gönderiyi yapmış olurum (:

    YanıtlaSil

Yorum bıraktığınız için teşekkürler. En kısa sürede döneceğim (: