Çarşamba, Mayıs 29, 2013

W. Bruce Cameron - Can Dostum (Tanıtım)Yabancı Yayınları Sokak Kedisi Bob'dan sonra yine bizlerin gönlünü fethedecek bir kitapla devam ediyor. Bob'la kedileri sevdirdiler, Can Dostum ile de köpeklere sevgimiz artacak sanırım. Ben de bir hayvansever olarak zevkle okuyacağım bu kitabı. Çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum. Gerçi 2 köpeğimiz varken daha da seversem ne olacak bilmiyorum :D

Ayrıca şu da dikkatimi çekti. Sokak Kedisi Bob, Nasıl Kadın Olunur, Tatlı Bela ve en son Can Dostum. Değişik bir portföyü yok mu yayınevinin? Benim çok hoşuma gidiyor bu. Yeni olmalarına rağmen hem çok hızlılar hem de herkes hitap edecek yayınlarla bizi mutlu ediyorlar :D

SOKAK KEDİSİ BOB'un ardından şimdi de CAN DOSTUM geliyor! Köpekler ve insanlar hakkında bu kadar dokunaklı bir kitap yazılmadı!
1 yıl boyunca New York Times Bestseller listesinde kalarak rekor kıran CAN DOSTUM yakında sinemaya uyarlanacak.
Yazarı B. Cameron ise 2006’da Ulusal Köşe Yazarları Derneği’nden En İyi Mizah dalında ödül aldı ve yine aynı dernek tarafından 2011’de YILIN KÖŞE YAZARI ödülüne değer bulundu.

Kitabı bitirdim ve hemen yeniden okumak istedim. Pek titiz bir köpeğin komik, büyüleyici ve kesinlikle inandırıcı birkaç hayatının hikâyesi olan bu kitap, reenkarnasyonun olduğuna ve yazar W. Bruce Cameron’ın bundan önceki hayatında bir köpek olduğuna ikna etti beni. Başka türlü, dört patili bakış açısından hayatı, sevgiyi ve sadakati bu kadar dokunaklı bir biçimde nasıl anlatabilirdi ki?
Victoria Moran

Bu kadar parlak bir zekâyla kaleme alınmış kitapları okuduğumda genellikle keşke bunu ben yazsaydım derim ama bu defa kitabın yalnızca yazılmış olmasına bile minnet duyuyorum.
Cathryn Michon

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum bıraktığınız için teşekkürler. En kısa sürede döneceğim (: