Çarşamba, Mayıs 08, 2013

Elizabeth Hoyt - Yabani Aşık (Tanıtım)


Sonunda
Elizabety Hoyt'un Legend of the Four Soldiers Serisinin son kitabının çıkış tarihi bugün duyuruldu. Hatta bazı satış sitelerinde ön siparişe bile çıkmış. Bekleyen Hoyt hayranları için çok güzel bir haber oldu. Ben de çok mutluyum tabi ki. Çıkış tarihi de 14 Mayıs. 


Konusu:

Vahşi bir adam Kibar bir kadın İmkânsız bir aşk

Reynaud St. Aubyn yedi yıl boyunca bir Kızılderili kabilesinin tutsağı olarak yaşar. Unvanını geri almak için evine döndüğündeyse ateşler içinde ve yarı delirmiş haldedir.
Bu vahşi görünümlü adam sahiden de yıllar önce Kızılderililer tarafından öldürüldüğü düşünülen, kontluğun son vârisi midir?
Beatrice Corning tam bir İngiliz soylusudur. Fakat onun da bir sırrı vardır: Hiçbir erkek onu amcasının evinde asılı tablodaki yakışıklı Kont kadar etkilememiştir. Reynaud kontluk unvanını almak için geri döndüğünde onun o vahşi görüntüsünün ardındaki asil ruhu sadece Beatrice görmeyi başarır.
Reynaud da bu güzel hanımefendiden etkilenmektedir fakat Beatrice, unvanını geri kazanmak için her şeyi yapmaya hazır bu adamı, masumiyetini kaybetmek pahasına ehlîleştirebilecek midir?


Elizabeth Hoyt hiç şüphesiz tarihî romansların en usta isimlerinden. 
 -Nanette Donahue, Historical Novels Review

Hoyt, seriyi okurlarının kendisinden beklediği gibi güçlü, yoğun duygularla ve peri masallarıyla harmanlayarak sonlandırıyor. 
 -Review

Hoytun öykülerinde insanı aşkın büyüsüne inandıran bir sihir var. 
 -Romantic Times

Elizabeth Hoyt yetenek, incelik ve önü alınmaz tutkusuyla harika bir yazar. 
 -Julianne MacLean

Hoyt, ilginç karakterleri, heyecanlı hikâyeleri ve zekice yazılmış diyaloglarıyla yaptığı işin hakkını veriyor. -Publishers Weekly

Ateşli mi ateşli bir macera! Connie Brockway,
-USA Today çoksatan yazarı

Reynaud ve Beatricein ilişkisi oldukça ateşli. Elizabeth Hoyt, efsanesini tarihî gerçekleri kurgu ve gizemle harmanlayarak bitiriyor.
-Kay Quintin, FreshFiction.com

Her zamanki gibi en iyisi en sona bırakılmış. 
 -Detra Fitch, Huntress Reviews 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum bıraktığınız için teşekkürler. En kısa sürede döneceğim (: