Cuma, Nisan 11, 2014

RKBT 3. Gün || Anne Dayton & May Vanderbilt "Hiç Ayrılmayalım" || Serinin Diğer KitaplarıA Little Help from My Friends (Miracle Girls #3)

Zoe olanları göz ardı etmeye alışıktır. Genç ve utangaç mucize kız geçen yıl dönüştüğü kişiden oldukça mutludur. Ancak ne zaman bebeklik kilolarından kurtulur ve boyu uzar, işte o zaman her şey değişir. Şimdi okuldaki tüm kafalar ona çevrilmiştir ve bu yeni ilgi tatlı ve oldukça ciddi erkek arkadaşı Marcus ile aralarında gerginliğe sebep olur. Hislerini göstermek konusunda korkak davranmayan tarih sınıfından partneri Dean Marchese, New York’tan yeni transferdir ve Zoe üzerinde baskı kurmaya başlar. Zoe’nun ihtiyacı olduğunda ise mucize kızlar kendi sorunlarıyla meşguldür. Hatta Zoe’nun kaya gibi sağlam aile hayatında finansal sorunlar yüzünden ebeveynlerinin ilişkisi sallanmaya başlar. Bu belirsiz yılda büyüyen sorunlar hummalı bir şekilde baş gösterince, mucize kızlar kendi seslerini bulmalı ve kaderlerini kontrol altına almalıdır… tabi arkadaşlarının yardımıyla.Love Will Keep Us Together (Miracle Girls #4)

Riley McGee'nin önünde geniş bir dünya vardır. İstediği üniversiteye gidebilir, ama önmeli olan konu istediği kişi olabilmektir. Ama gerçek şu ki, Riley'nin ne yapmak istediğine dair hiçbir fikri yoktur. Yüzleşmekten korktuğu değişimler ve kararsızlık onu felç etmiş durumda ve yavaş yavaş yaklaşan mezuniyet günü daha fazla korku hissetmesine sebep olur. Bu arada otistik erkek kardeşi Michael, Marina Vista'da uyumludur ve sınıf birincisi olmak için mücadele verir. Riley ise gözünü sürekli onun üstünde tutmaktan yorulmuştur ama Ms Moore, Michael'i okuldan almalarını önerdiğinde, Riley en sevdiği öğretmenine kardeşı kardeşi için savaşmak zorunda kalır. Ve eski erkek arkadaşı Tom, ilişkileri üzerine daha fazla çabalamak istediğinde, işler karışık bir şekil alır. Bunun yanı sıra, hevesli yeni papaz, inandığı şeyler hakkında düşündüğü herşeyi sorgulamasına sebep olur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum bıraktığınız için teşekkürler. En kısa sürede döneceğim (: