Salı, Şubat 26, 2013

James Bowen - Sokak Kedisi Bob (Yorum)
 İyi kitapların kötü yanı çok çabuk bitmesi sanırım. Sokak Kedisi Bob’da böyle oldu ve azar azar okumama rağmen bitti.


Bir hayvansever olarak bu kitap özellikle ilgi alanıma giriyordu. Dili, anlatımı ve gerçek bir hikaye olması sebebiyle geçer not aldı. Bayıldım kitaba. Okuması oldukça keyifliydi. James ve Bob’un tanışmasını ve sıkı birer dost olmasını anlatan kitaptan etkilenmemek elde değil. Hatta sonunda niye bitti, acaba daha neler yaşayacaklar diye düşündüm.


Bittikten sonra birçok kişinin Bob gibi bir arkadaş isteyeceğini düşünüyorum. Eğer kedim olmasa bende kesinlikle isterdim.


Kitabın sonunda bahsedilen videolara da baktım. Bir kısmına aşağıdan, bütün videolara da netten ulaşabilirsiniz. Onları görmek öyle farklı hissettirdi ki, başlarken gerçek bir hikaye olduğunu bilmeme rağmen kurguya alışmış acaba diyen yanımın görme ihtiyacını da giderebildim :D Filmin yapılacağını da duyunca sevindim.


Herkese tavsiye ediyorum bu kitabı. Hayvanları sevmeyenlere bile. Okuduktan sonra düşüncelerinizde bazı değişiklikler olacağına inanıyorum :D


Değerlendirmeme gelirsek;

5 - 
Bayıldım. Böylesi zor bulunur...Videolara gelirsek;


Ve sizin için bir kaç resim (:

(Büyütmek için resimlerin üstüne tıklayın) 


 

Banner isterseniz 
Şuradan ulaşabilirsiniz (:

4 yorum:

 1. Kitabı zaten okumak istiyorum ama yorum da çok hoş olmuş. Giflerin hepsi birbirinden güzel çok sevdim <3 Kedileri de çok severim zaten ama alerjim olduğu için besleyemiyorum uzaktan resimlerden filan sevebiliyorum :(

  YanıtlaSil
 2. Çok teşekkür ederim (: Bizim 3 tane olduğundan kitabı sevmemem uzak ihtimaldi. İnşallah sende beğenirsin okuyunca (:

  YanıtlaSil
 3. Puanlandırma sistemi resimlerine bayıldım :D

  YanıtlaSil
 4. Teşekkürler, beğenmenize sevindim (:

  YanıtlaSil

Yorum bıraktığınız için teşekkürler. En kısa sürede döneceğim (: